Mūziķi pārsteidz vilciena Rīga - Sloka pasažierus (FOTO, VIDEO)

Raksta attēls - Mūziķi pārsteidz vilciena Rīga - Sloka pasažierus (FOTO, VIDEO) Publicitātes foto

25.04.2016 / Parmuziku.lv

Tas pasažieriem bija patiešām negaidīti, bet patīkami...

Ieskandinot Džeza dienas pasākumus, šodien, 25. aprīlī, mūziķi- grupu "Pieneņu Vīns" un "Very Cool People" dalībnieki, ar negaidītu koncertu pārsteidza vilciena Rīga - Sloka - Rīga pasažierus. Cilvēki bija patīkami izbrīnīti un ieinteresēti vēroja, filmēja muzikālo priekšnesumu. Vilciens maršrutā Rīga - Sloka pavada aptuveni 45 minūtes -  mūziķiem tik ilga ir viena koncerta daļa.

2016. gadā UNESCO Starptautiskās džeza dienas tēma ir džeza serviss jeb pieejamības dažādām sociālajām grupām, kuru attaisno arī koncerts vilcienā. Džeza dienas galvenie notikumi norisināsies sestdienā, 30. aprīlī. Papildus informācija pieejama jazzday.lv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!