Asprātis O-Pi$$ saka - "Tev nav ne vainas"

Raksta attēls - Asprātis O-Pi$$ saka - "Tev nav ne vainas"

08.03.2016 / Parmuziku.lv

Miervaldis Kangars sūta muzikālu sveicienu visām sievietēm, lēdijām, dūdiņām, meitenēm, žubītēm, caciņām, čiksiņām, babiņām un manām sirdspuķītēm Sieviešu dienā!

Jauno klubu valdnieku O-Pi$$ jeb Miervaldi Kangaru publika iepazina ar skaņdarbu “Skaitāmpantiņš”. Šodien O-Pi$$  ar dziesmu "Tev nav ne vainas" sūta sveicienu Sieviešu dienā! Pastāv pamatotas aizdomas, ka dziesma labāk pie sirds ies viņiem, nevis viņām. Bez humora izjūtas šo nedrīkst klausīties!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!