Reinis Graudiņš: 21:00 nozīmē 21:00!

Raksta attēls - Reinis Graudiņš: 21:00 nozīmē 21:00! Foto: Aivars Ivbulis

17.11.2015 / Parmuziku.lv

Alternatīvās mūzikas portāls alternative.lv aicina klubu pasākumu organizatorus un grupas sākt koncertus norādītajos laikos.

Pirmdien, 16.novembrī, alternatīvās mūzikas portāls alternative.lv uzsāka akciju, kurā aicina koncertu organizatorus un grupas sākt koncertus norādītajā sākuma laikā.

Pārāk pazīstama situācija: oficiālajā relīzē, Facebook pasākuma informācijā vai koncerta plakātā norādītais sākums ir 21:00, taču šajā laikā, ierodoties norises vietā, grupa vēl skaņojas vai trakāk - vēl nav uz vietas. Rezultātā viss koncerts aizkavējas par stundu vai pat vēl vairāk. Visvairāk no tā cieš tie koncerta apmeklētāji, kas nedzīvo centrā un mājās dodas ar sabiedrisko transportu. Neaizmirsīsim arī tos nelaimes putnus, kam nākamajā rītā ir jāceļas četros no rīta, taču savu mīļāko grupu tomēr redzēt gribas,

 

situāciju komentē alternative.lv galvenais redaktors Reinis Graudiņš.

Veidojas apburtais loks. Mūziķi koncertu nevēlas sākt, jo nav cilvēku, taču neviens nenāk uz koncerta sākumu, jo domā, ka tāpat viss sāksies vēlāk.

Kādam ir jāsper pirmais solis, un risinājums ir pavisam vienkāršs un acīm redzams - gan grupām, gan rīkotājiem pieradināt sevi un klausītājus sākt (un arī beigt) koncertu strikti tam paradzētajos laikos, prakse, kas ārvalstīs, it īpaši ASV, piekopta bez kompromisiem,

optimistiski noskaņots ir Reinis Graudiņš.

Vispārzināms fakts, ka klubos koncertus visbiežāk sāk vēlāk nekā norādīts informatīvajos materiālos, lai sanāktu vairāk apmeklētāju, kā arī lai palielinātu bāra apgrozījumu, liekot apmeklētājiem ilgāk uzturēties klubā. Uz jautājumu, kā risināt šo situāciju, R.Graudiņš ir lakonisks:

Jābūt savstarpējai cieņai starp organizatoriem, grupām un apmeklētājiem!

Pilnu alternative.lv rakstu lasi ŠEIT!

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!