Video: Latvijas mākslinieki Tallinn Music Week 2016

Raksta attēls - Video: Latvijas mākslinieki Tallinn Music Week 2016 Ekrānšāviņš

11.04.2016 / Parmuziku.lv

Pilsētas festivāla Tallinn Music Week 2016 ietvaros laikā no 31. marta līdz 2. aprīlim Igaunijas galvaspilsētā uzstājās 7 Latvijas pārstāvji: Alise Joste, Shipsea, Ozols, NiklavZ un grupas “Triana Park”, “Rīgas Modes” un “Very Cool People”, sniedzot vienu vai divus koncertus. Kā mūziķi vērtē Tallinn Music Week?

Astotajā Tallinn Music Week piedalījās 250 muzikālo kolektīvu no 30 valstīm, kas uzstājās 70 koncertvietās – pilsētas klubos, koncertzālēs, galerijās, sabiedriskajā transportā un pat viesistabās. Mūziķu sniegumu klausījās 34 676 festivāla apmeklētāju, no tiem 1036 ar mūzikas industriju saistīti delegāti un 132 žurnālisti.

Māksliniekiem viņu karjerā ir dažādi mirkļi, kuros viņiem ir nepieciešams kaut kas tāds, kas dotu viņu darbībai jaunu pavērsienu. Dod vēl vairāk iespējas talantīgiem cilvēkiem – tā ir mūsu misija,

saka festivāla direktore Helēna Sildna.

Kā pirmais no Latvijas jau Tallinn Music Week atklāšanā, industriālajā celtnē Kultuurikatel uzstājās Shipsea. Alise Joste, kopā ar Kārli Jostu un Shipse uzstājās pilsētas vecākajā kinoteātrī Kino Sõprus.  Avangarda teātra Von Krahl telpas pieskandināja grupa “Rīgas Modes”.

Tallina ir īpaša ar to, ka, pirmkārt, tā ir tuvu mājām. Šeit atmosfēra ir daudz draudzīgāka un cilvēki ļoti atsaucīgi,

vērtē grupas “Triana Park” bundzinieks Edgars Viļums.

Grupa “Triana Park” uzstājās lielākajā Tallinas klubā Rock Cafe. Ozols uzstājās Sinilind – izbijušā kinoteātrī, kas tagad pilda kafejnīcas un izklaides vietas uzdevumu. Elektroniskās mūzikas producenta NiklavZ priekšnesumu klausītāji varēja noklausīties dizaina kafejnīcā Cafe August, savukārt “Very Cool People” koncertēja Erinevate Tubade Klubi – tematiskiem pasākumiem paredzēto klubu Tallinas hipsteru kvartālā.  

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!