OZOLS & INTARS BUSULIS jaunā dziesmā "Mans Ceļš"

Raksta attēls - OZOLS & INTARS BUSULIS jaunā dziesmā "Mans Ceļš" Publicitātes foto

11.06.2020

Dziesma “Mans Ceļš” ir otrais singls no gaidāmā Ozola septītā studijas albuma. Dziesma ierakstīta kopā ar Intaru Busuli.

Mūziku dziesmai veidoja  “Katapullt” un “Sickgoodmusic” pārstāvji. Ieraksta procesā iesaistītājs un palīdzēja arī “bītmeikers” - Niklāvz, Andis Ansons, kā arī Arnis Račinskis. 

Ozols par albumu un koncertu: “Jaunais studijas albums plānots, ka iznāks vasaras otrajā pusē pirms 22.augsta koncerta, kas bija ieplānots Lucavsalā. Saistībā ar esošās situāciju uzlabošanos valstī un pasaulē mums ir rasta iespēja realizēt šo notikumu, bet nu jau jaunā lokācijā. Precīza informācija par vietu, viesiem un biļešu tirdzniecību jau tuvākajās dienās. Visas iepriekš iegādātās biļetes ir derīgas.“

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!