Noskaties Čārlzu Bredliju aizkustinošā “Changes” video

Raksta attēls - Noskaties Čārlzu Bredliju aizkustinošā “Changes” video Ekrānšāviņš

24.03.2016 / Parmuziku.lv

Souldziedātājs Čārlzs Bredlijs iedziedājis savu versiju grupas “Black Sabbath” 1972. gada dziesmai “Changes”, arī kaverversijas video izdevies aizkustinošs.

Amerikāņu dziedātājs Čārlzs Bredlijs (Charles Bradley) šajā vasarā uzstāsies Latvijā, festivālā Positivus.  2011. gada albums “No Time For Dreaming” Bredlijam atnesa atpazīstamību, taču slavu souldziedātājs iemantoja ar otro albumu 2013. gadā izdoto “Victim of Love”. Dziesma “Changes” ir pirmais singls no 1. aprīlī gaidāmā trešā albuma “Changes”.

“Changes” atrodama “Black Sabbath” 1972. gada albumā “Vol.4”. Mūzikas autors ir grupas ģitārists Tonijs Aiomi (Tony Iommi), tekstu sarakstīja basģitārists Gīzers Batlers (Geezer Butler), iedvesmu smeļoties no bundzinieka Bila Varda (Bill Ward) šķiršanās. Dziesma topos atgriezās 2003. gadā, kad to duetā izpildīja Ozijs Osborns ar meitu Kelliju. Iespējams, šajā vasarā “Changes” dzirdēsim arī orģinālversijā, grupas “Black Sabbath” 5. jūlija koncertā Arēna Rīga.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!