DVINES publisko debijas minialbumu un izdod albuma tituldziesmu “Solid Colors”

Raksta attēls - DVINES publisko debijas minialbumu un izdod albuma tituldziesmu “Solid Colors” Publicitātes foto

23.05.2016 / Parmuziku.lv

Duets DVINES (Anastasija un Katrīne Drozdovičas) klausītāju vērtējumam nodod savu debijas minialbumu, kas sastāv no sešām dziesmām. Divas no tām – “Set it on fire” un “Dancefloor” – izdotas gada sākumā. Kopā ar albumu publiskota arī tā tituldziesma “Solid Colors”.

Albums “Solid Colors” tapis dvīņumāsām sadarbojoties ar DJ un mūzikas producentu MAKREE, kas ir ne tikai albuma producents, bet arī dziesmu mūzikas līdzautors, vārdu autores ir abas māsas.  

Minialbuma dziesmas hronoloģiski savienotas stāstā, kas vēsta par dvīņumāsu personīgajiem pārdzīvojumiem un gūto pieredzi trīs gadu garumā, kad meitenes aktīvi nemuzicēja. Tās stāsta par cīņu ar nedrošību, par ticības atgūšanu un sevis iemīlēšanu no jauna. Dziesmas rakstītas pop/house stilistikā.  

Tituldziesma “Solid Colors” ir visa albuma galvenās domas formulējums. Tā pauž atziņu, ka sabiedrība ir sadalīta slāņos, un mūsu dzīves uzstādījums ir nevis sekot kāda cita vēlmēm un uzskatiem, bet būvēt savu ceļu,

saka DVINES.

DVINES ir dvīņumāsu duets, kas zināms, pateicoties savām oriģināldziesmām, dalībai TV šovos, kā arī sadarbībām ar vairākiem deju mūzikas producentiem.

Albumu iespējams iegādāties visos lielākajos mūzikas interneta veikalos un noklausīties mūzikas straumēšanas platformās.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!