Pirmais festivāls Dzintaru pludmalē 30.maijā. Turklāt ieeja bez maksas!

Raksta attēls - Pirmais festivāls Dzintaru pludmalē 30.maijā. Turklāt ieeja bez maksas!

29.05.2015 / Inese Grīnberga

No agra rīta līdz pat vakaram aktīva atpūta un koncerti- Aminata Savadogo, Miks Dukurs, Edavārdi, Neon Saturdays, Slippery Slope (EE) u.c.

30. maijā pirmo reizi Dzintaru Mežaparkā un Dzintaru pludmalē norisināsies vērienīgi aktīvās un radošās atpūtas svētki ZZ Festivāls. Apmeklētājus priecēs pašmāju un ārzemju mūziķu priekšnesumi, dažādi šovi, izrādes, radošās darbnīcas, sporta sacensības, ekstrēmi paraugdemonstrējumi un citas aizraujošas aktivitātes. Ieeja pasākumā ir bez maksas.

Piedāvājam ielūkoties dzīvās muzikas programmā, kas norisināsies uz lielās ZZ Festivāla brīvdabas skatuves Dzintaru pludmalē un sāksies jau no paša rīta!

12:15 Neon Saturdays (LV)

Rokgrupa dibināta 2012. gadā un savas pastāvēšanas laikā izdevusi debijas albumu un koncertūres ietvaros apceļojusi Lielbritāniju un Baltijas valstis. Par Neon Saturdays mūziku ļoti atzinīgi izteicies arī British Academy of Songwriters and Authors (BASCA) valdes pārstāvis Tims Freizers (Tim Fraser), starptautiski pazīstams dziesmu autors, kurš sacerējis kompozīcijas tādiem māksliniekiem kā Tīna Tērnere, Billijs Maijers u.c.
Neon Saturdays šajā pavasarī pārstāvējuši Latviju arī nozīmīgajā The Great Escape festivāla Braitonā, Lielbritānijā un nesen publicējuši jaunāko singlu un video
Save Your Lies. Intervija ar grupu šeit.

14:00 Slippery Slope (EE)

Slippery Slope ir rokmūzikas apvienība no Tallinas, Igaunijas. Skanējumā jūtamas kā alternatīvās mūzikas iezīmes, tā arī melodiskākas indie vēsmas, netrūkst ne ģitāru, ne spēcīgu bungu, nedz arī romantiskas smeldzes apvienojumā ar enerģisku izpildījumu. 2014. gadā Slippery Slope izdeva debijas albumu Do You Feel The Same un nupat publicēja arī jaunāko videoklipu dziesmai Faces.

15:00 PYOR (LV/USA)

Pyor, īstajā vārdā Taronuhi Hačjana, pati raksta savu dziesmu mūziku un vārdus, un ir izmēģinājusi spēkus dažādos Latvijas un ārzemju talantu šovos, pārsteidzot ar savu unikālo talantu un profesionālo dziedātprasmi. Viņas muzikālajā izpausmē apvienojas dažādi stili, piemēram, jazz, soul un funk mūzika.

15:30 Edavārdi (LV)

Edavārdi ir hip hopa mākslinieks, kas darbojas kopš 2005. gada un ir izdevis gan savas solo dziesmas, gan iekļauts pašmāju repa izlasēs. Iedvesmu mākslinieks smeļas no dažādiem žanriem un izpildītājiem, kas mūzikā atspoguļojas ar savdabīgu un orģinālu skatījumu. Plašāku atpazīstamību Edavārdi guva ar relīzi Kačā Karmu, pavasarī izdots jaunākais albums ar tituldziesmu - Galvaskauss.

17:00 Miks Dukurs (LV)

Miks Dukurs ir daudzpusīgs mūziķis, producents, dziesmu un tekstu autors no Rīgas, kura skatuves pieredze mērāma vairāk kā desmit gadu garumā. Mika Dukura grupa ir koncertējusi visā Latvijā, klausītājiem regulāri piedāvājot jaunas dziesmas, un priecējot ar enerģiskiem, emocionāliem un pacilājošiem dzīvajiem koncertiem.

19:00 Aminata Savadogo (LV)

Aminata ir komponiste un izpildītāja, kas dzied jau kopš 13 gadu vecuma. Savos 22 gados viņa ar panākumiem piedalījusies neskaitāmos mūzikas konkursos un šovos, un tikai pirms nedēļas atgriezās Latvijā no Vīnes, kur ar savu profesionālo un emocionālo izpildījumu apbūra Eirovīzijas skatītāju sirdis, iegūstot 6.vietu finālā! Šogad Aminata Savadogo izdeva debijas albumu ar nosaukumu Inner voice, kurā dalās ar savām dziļākajām pārdomām un emocijām.

 Aktuālajai informācijai seko šeit!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!