10 iemesli, kāpēc programmas papildinājums padarījis Summer Sound daudz interesantāku

Raksta attēls - 10 iemesli, kāpēc programmas papildinājums padarījis Summer Sound daudz interesantāku Publicitātes foto

09.06.2015 / Parmuziku.lv

Kārtējo papildinājumu piedzīvojusi Summer Sound festivāla programma. Noskaidro, kāpēc šie vārdi lielāko pludmales ballīti Latvijā padarījuši ievērojami aizraujošāku!

1. Aminata festivālā Latvijā

Pagaidām vienīgā izziņotā Aminatas uzstāšanās pašmāju festivālos šogad vien ir liels notikums! Domājams, daudziem dzīvajā gribēsies pārliecināties, kā skan dziesma no Latvijas, kas teju, teju iekļuva UK TOP 100, kā arī lieliski izskanēja Eirovīzijā.

 

2. Olās ir spēks!

Pašmāju repa sensācijas šogad festivāla ietvaros būs sastopami visdažādākajās vietās un ampluā. Turklāt viņu uzstāšanās laiks tiks atklāts tikai īsi pirms koncerta – kā gan tas var nebūt liels notikums?

 

3. Markus Rivas nepārtrauktā attīstība

Latvijā Markus Riva nebūt ne tik bieži nekoncertē, un tāpēc vien ikkatrs mūziķa koncerts ir notikums. Ja vēl atcerās, cik ļoti viņš progresē visu laiku, kļūst skaidrs, ka Summer Sound varam gaidīt daudz.

 

4. Austras Pumpures koncerts

Cienīsim vēsturi!

 

5. Ko sastrādās Ryga?

Vēl viena intriga, uz kuru jautājumu, ļoti iespējams, šobrīd vēl nezina pat paši muzikālie hameleoni.

 

6. Jauns hailaits

Pavisam zaļie liepājnieki The Highlights noteikti gribētu kļūt par vienu no festivāla zīmīgākajiem brīžiem. Lai vai kādas būtu viņu sekmes šajā uzdevumā, pirmā satikšanās ar ikkatru mūziķi ir nenoliedzami aizraujoša pieredze.

 

7. Jauna mūzika no Neon Saturdays

Nu labi, šis vēl nav apstiprināts, bet spekulēt taču drīkst, vai ne? Neon Saturdays šobrīd turpina darbu pie jauna materiāla, ko ir plānots ierakstīt studijā jau ziemā. Šķiet, nav neviena iemesla, lai kaut ko jaunu viņi klausītājiem nepiedāvātu arī Liepājā!

 

8. Pieredzējušu buku jaunais iznāciens

Šobrīd, šķiet, Moontalk vēl nav ļoti plaši zināms vārds, taču nav neviena iemesla, lai tas tāds paliktu arī pēc Summer Sound. Galu galā, spēlēt vīri noteikti prot, jo pirms tam ir darbojušies 100. debijā, Double Faced Eels un pat Latvijas Nacionālajā operā!

 

9. Programma kļūst daudzveidīgāka

Tagad Summer Sound kaut ko sev tīkamu var atrast daudz vairāk cilvēku, un tas pavisam noteikti šim festivālam bija nepieciešams.

 

10. Leģendāra grupa, par ko neviens nav dzirdējis

Ja kaut ko zini par, pēc organizatoru vārdiem, "leģendāro apvienību" Sērkociņu Cehs, noteikti pastāsti arī mums, tepat, komentāros!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!