"Laika Suns" publicē jaunu dziesmu “Viktors + Nora”

Raksta attēls - "Laika Suns" publicē jaunu dziesmu “Viktors + Nora” Publicitātes foto

25.05.2016 / Parmuziku.lv

25. maijā grupa "Laika Suns" publicē dziesmu “Viktors + Nora”, kā arī izdod tāda paša nosaukuma vinila plati, kurai B pusē ierakstīta dziesma “Vibrācijas”.

Platei ir tikai 30 eksemplāri, savukārt, digitālā formātā dziesmas būs pieejamas Spotify, Itunes un citur internetā.

“Viktors + Nora” ir sarakstīta emigrācijā Alpu kalnos, slēpjoties no Rīgas sievietēm. Tā kā attālums tomēr problēmas nerisina, tad dziesma pabeigta un ierakstīta Rīgā, un izdota vinila formātā. Kāpēc Viktors un Nora? Jo klasiskais pāris Romeo un Džuljeta nav no Rīgas,

stāsta grupas solists Arnis Račinskis.

Plates vāka foto autors ir fotogrāfs Uldis Krusts.

Grupa "Laika Suns" šovasar spēlēs festivālos Positivus, Summersound, Laba Daba, kā arī lielākajās pilsētās. Šajā nedēļas nogalē grupa gaidāma Jelgavā, Siguldā un “Nemiers” festivālā Rīgā.

"Laika Suns" 2015. gadā izdeva albumu “Gaismas lādiņš”, kas tika nominēts mūzikas balvām “Zelta mikrofons” un  “Austras balva”, kā arī “Alternative.lv” balvai.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!