Noskaties "Laika suns" jauno videoklipu "Smagā Deja"

Raksta attēls - Noskaties "Laika suns" jauno videoklipu "Smagā Deja" Ekrānšāviņš

13.12.2016 / Aiga Leitholde

Dziesma "Smagā Deja" vēsta par brīdi, kad labi pazīstamā pasaule brūk un cilvēks to nespēj ietekmēt, telefonsarunā pastāstīja Arnis Račinskis.

Ziemīgā, tumšā "Smagā Deja" ir pašpietiekama dziesma, tāpēc visdrīzāk to varēs noklausīties tikai videoklipa versijā, studijā dziesmu nav plānots ierakstīt. Dziesmu dzīvajā izpildījumā fiksējis Krišjānis Geidāns, skaņas apstrāde veikta "Mute Studija", bet videoklipa autors ir Uldis Dirnēns. "Laika Suns" ir uzsācis darbu pie jaunā studijas albuma priecīgākās noskaņās, kuru plānots izdot 2017. gadā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!