Grupa “Willow Farm” atgriežas ar jaunu dziesmu “Pusseptiņos no rīta”

Raksta attēls - Grupa “Willow Farm” atgriežas ar jaunu dziesmu “Pusseptiņos no rīta” Publicitātes foto

16.06.2016 / Parmuziku.lv

Grupa “Willow Farm” vasaras atnākšanu ieskandina ar jaunu dziesmu – ceļu pie klausītājiem sāk skaņdarbs “Pusseptiņos no rīta”. Mūzikas un teksta autors ir grupas līderis Emīls Dreiblats.

Dziesmas ierakstā piedalījušies arī Liepājas Simfoniskā orķestra mūziķi – trompeti iespēlējis Oleksijs Demčenko, savukārt mežragu balsis ierakstījis Ingus Novicāns. Dziesmas skanējumu kuplina arī vibrofons, kuru spēlē grupas sitamo instrumentu pavēlnieks Māris Zīlmanis. Par skaņu ieraksta tehnisko pusi gādājis Egils Mežs.

“Gaišs, priecīgs gabals. Par to, cik saulaini viss ir sākumā, kad vēl nekas neaptumšo skatu uz nākotni. Skaidrs, ka tā nebūs vienmēr, taču vienmēr paliek iespēja strādāt ar attiecībām tā, lai tās arī pēc pirmajām interešu sadursmēm vai dziesmā pieminētajām “pelēkajām dienām” saglabātu vismaz kaut ko no sākotnējā spožuma,” stāsta dziesmas autors.

Līdz ar jaunās dziesmas ierakstu var uzskatīt, ka grupa “Willow Farm” sākusi darbu pie jauna albuma. “Virkne dziesmu ir sarakstītas, tagad tās jāapaudzē ar idejām un jāieraksta. Bet mēs nekur nesteidzamies un jauns albums šogad vēl nav gaidāms, “ skaidro Emīls Dreiblats.

1994.gadā dibinātā grupa “Willow Farm” ir viena no vecākajām joprojām spēlējošajām Liepājas mūziķu apvienībām, kura izdevusi trīs studijas albumus. Pēdējais no tiem – 2014.gadā izdotais CD “Filma ar laimīgām beigām” – bija nominēts balvai “Zelta mikrofons” kategorijā “Labākais pop/rock albums”. Šovasar grupa uzstāsies pasākumos “Kulakova nakts” un “Līvifest 2 – Līvi svin 40”, kā arī piedalīsies labdarības koncertā “Uzcel savu baznīcu” Bruknas muižā.

Grupa “Willow Farm”: Emīls Dreiblats – balss, ģitāras, taustiņinstrumenti, Aleksandrs Krasavins – ģitāra, Uldis Nolmanis – bass, Māris Zīlmanis – sitamie instrumenti.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!