Kate Boy - One

Raksta attēls - Kate Boy - One Ekrānšāviņš

10.11.2015 / Alise Pabērza

Beidzot ir sagaidīts grupas Kate Boy albums.

Zviedru - austrāļu trio Kate Boy beidzot ir izdevuši savu pirmo studijas albumu. Pie šī albuma tika strādāts vismaz gadus trīs, kopš tika prezentēts pirmais singls no tā. Daži nepacietīgākie jau bija samierinājušies, ka albums tā arī visticamāk nekad neiznāks. Kate Boy albumam ir devuši vienkāršu un simbolisku nosaukumu - One.

Šī gada Positivus festivālā varējām baudīt lielisku Kate Boy uzstāšanos, kurā arīdzan varēja dzirdēt praktiski visu jaunā albuma materiālu, daudzas dziesmas ir atrādītas faniem jau iepriekš, tāpēc jaunais albums gluži nepārsteidz ar kaut ko negaidītu, neidomājamu vai nedzirdētu. Tieši pretēji, rodas sajūta, ka beidzot vienuviet ir apvienots viss labākais, ko Kate Boy līdz šim ir radījuši. Un tas ir patīkami. Albums ir nostrādāts teju līdz perfektumam, īsti skandināviskā manierē. Tas patīkami apvieno gan elektroniskās mūzikas pasauli, gan instrumentālās - smuki nostrādāti bīti, sintezatora izmantošana kopā ar ģitāras akordiem un bungu ritmiem. Šo albumu, iespējams, pat var izmantot kā piemēru, lai kādam paskaidrotu, kas par mūzikas stilu tad īsti ir tas synth pop.

Pilnu albumu var noklausīties mūzikas straumēšanas vietnē Spotify.

Kam patiks: tiem, kuriem no rītiem vajag papildu enerģijas devu, lai pamostos; uzmundrinošas, bet neuzkrītošas mūzikas meklētājiem. 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!