Igaunijas prezidents izdos jaunības iecienītāko dziesmu izlasi

Raksta attēls - Igaunijas prezidents izdos jaunības iecienītāko dziesmu izlasi Publicitātes foto

27.11.2015 / Aiga Leitholde

4. decembrī nāks klajā Igaunijas prezidenta Tomasa Henriksa Ilvesa sastādītā dziesmu izlase Teenage Wasteland - Favourites 1963-1978, kuras valstsvīrs klausījies savā jaunībā. Izlasi būs iespējams iegādāties CD formātā vai klausīties straumēšanas vietnē Spotify,

Dziesmu izlasē iekļautas:

Four Tops - I Can't Help Myself (Sugar Pie Honey Bunch), The Temptations - My Girl, The Shangri - Las - Leader of the Pack, The Beach Boys - Help Me, Rhonda, Cream - Tales of Brave Ulysses, The Band - The Weight, The Velvet Underground - Rock & Roll, Roxy Music - Virginia Plain, The Who - Baba O'Riley, Lesley Gore - It's My Party, New York Dolls - Trash, The Troggs - Wild Thing, David Bowie - Panic in Detroit, Ramones - I Wanna Be Sedated, Peter Sarstedt - Where Do You Go To (My Lovely)? un MC5 - High School.

No katra pārdotā albuma tik ziedots labdarības organizācijai Minu Unistuste Päev, kas realizē ļoti slimu bērnu sapņus, lai slimnīcā pavadītais laiks pacentiem kļūtu priecīgāks.

Izlases prezentācija notiks 3. decembrī Tallinas mūzikas klubā Kino Sõprus.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!