12 mākslinieki, kas šovasar uzstāsies Bauskas Kantrī Mūzikas Festivālā (VIDEO)

Raksta attēls -  12 mākslinieki, kas šovasar uzstāsies Bauskas Kantrī Mūzikas Festivālā  (VIDEO) Attēlā: "Laramie Band" no Somijas, publicitātes foto

04.04.2017 / Parmuziku.lv

Šogad festivāls svin savu 19. pastāvēšanas gadu piedāvājot krāšņu izklaidi divas dienas no 7. līdz 8. jūlijam. Šogad festivāla galvenie mākslinieki būs Danija Līja (Danni Leigh) no ASV un "Laramie Band" no Somijas. Arī šogad festivāls piedāvās plašu klāstu ar latviešu māksliniekiem, kā arī būs tradicionālais līnijdeju šovs.

Dannie Leigt

Danija Līja (Dannie Leigt) dzimusi Strasburgas pilsētā Virdžīnijas štatā ASV. Strādājot par viesmīli Našvillas Bluebird Cafe, Danni raksta dziesmas un tepat iepazīstās arī ar savu nākamo vīru Maiklu Noksu (Michael Knox), kas tajā laikā bija ierakstu kompānijas Deca producents. Maikla pamudināta Danni 1998. gadā izdod savu pirmo dziesmu albumu “29 Nights”. Tas ir sākums mūziķes karjerai, lielāko atzinību atnesot Eiropā. 1999.gadā Danija tiek nominēta britu kantrī mūzikas balvai nominācijā “Rising Star Trophy”.

Latvijas publikai Danija  ir pazīstama no Latvijas Radio 2 kantrī mūzikas raidījuma un līnijdeju dziesmu izlasēm, kurās iekļautas vairākas viņas sacerētas un izpildītas kompozīcijas.

19.Bauskas Kantrī Mūzikas Festivāla noslēgumā Danija uzstāsies kopā ar mūziķiem no ASV, tostarp savu dzīvesbiedru, kas joprojām ir daudzu pasaulē slavenu kantrī mūzikas grupu, kā "Montgomery Gentry" un "Trace Adkins" producents.

LARAMIE BAND

Otrā festivāla galvenā grupa "Laramie band" ir kantrī mūzikas grupa no Helsinkiem Somijā, ko var raksturot, kā paši saka, trīs vārdos – pieredze, jaunība un enerģija.

"Laramie band" formula = divas skaistules + četri kovboji.

Kopš grupas dibināšanas 2008. gadā, ir nospēlēti desmitiem koncertu gan festivālos, gan dažādos pasākumos, gan TV šovā. Grupas repertuārā ir tādu kantrī mūzikas mākslinieku kā Šenijas Tveinas (Shania Twain),  Kerijas Andervudas (Carrie Underwood), Teilores Sviftas (Taylor Swift), "Little Big Town", "Dixie Chicks", dziesmu kaverversijas. 2011. gadā tiek izdots albums ar grupas basģitārista Ekku Apo dziesmām. 19.Bauskas Kantrī Mūzikas Festivāla pirmās dienas noslēgumā varēsim baudīt augstvērtīgu kantrī mūziku somu mākslinieku izpildījumā.

Linita un Edvīns Bauers

Mārtiņš Jātnieks

Dakota

Tālbraucēji

Billy B and his SONIC ROCKETS

Klaidonis

KLOVA & BELKIN BAND (LT)

SESTĀ JŪDZE

Aivars Birzmanis un Jānis Misiņš

Alvita (LT) un JAUNA DIENA

Visa festivāla programma pa dienām un laikiem pieejama šeit. Biļetes pārdošanā Biļešu Paradīzes kasēs un internetā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!