Alternatīvā rokgrupa REVOLVIKA izdod debijas singlu “TAS REIZ PĀRIES”

Raksta attēls - Alternatīvā rokgrupa REVOLVIKA izdod debijas singlu “TAS REIZ PĀRIES” Foto: Kristaps Turišcevs

04.03.2024

Alternatīvā rokgrupa REVOLVIKA ar lielu prieku paziņo par debijas singla "Tas reiz pāries" izdošanu 29. februārī. No apvienības, kas sniegusi radošu saturu, dzimusi alternatīvā rokgrupa REVOLVIKA – jauna ēra un jaunas šķautnes Latvijas mūzikā.

“Tas reiz pāries” ir dziesma par nebeidzamo cīņu attīstīties, aizmirstot, ka vajadzētu apstāties un reflektēt par paveikto. "Dziesma ir pa vidu mūzikas trijstūrim, kas sastāv no roka, popa un estrādes mūzikas elementiem. Ticu, ka tāda kombinācija aizķersies visiem, kas skanējumu meklē starp šiem trim virzieniem," saka grupas dzinulis un bundzinieks Matīss Kokins.

“Vēlos radīt mūziku, kurā klausītājs var kaut ko iegūt sev. Atgriežoties no izaicinoša piedzīvojuma mani pārņēma liela vēlme reflektēt par to, tas nebija viegli. Sapratu, ka tas ir tas, ko vēlos vēstīt klausītājiem – šī pasaule ir strauja un mums apzināti dažreiz vajag apstāties,” stāsta vokāliste Liene.

Grupa, lai gan tikko oficiāli dibināta, saviļņo ar savu pieredzi un saikni, ko dalībnieki ir izveidojuši, muzicējot kopā teju divus gadus ar vārdu “Blice Sektors”. REVOLVIKAS sastāvā ir vokālisti Liene Skvarika un Kristers Ķeveris, solo ģitārists Varis Vilciņš, ritma ģitārists Jānis Jurkāns, basģitārists Marius Beks un bundzinieks Matīss Kokins. Ar apņēmību būt autentiskiem un radošiem REVOLVIKA turpinās paplašināt alternatīvās roka mūzikas robežas.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!