Ziema, Mākens un Draguns apvienojušies projektā un publisko gotisku videoklipu

Raksta attēls - Ziema, Mākens un Draguns apvienojušies projektā un publisko gotisku videoklipu Ekrānšāviņš

02.12.2016 / Parmuziku.lv

Gatis Ziema, Edgars Mākens, Pēteris Draguns - šie vārdi ir labi pazīstami gan alternatīvās mūzikas klausītājiem, gan citu mākslas nozaru - teātra, literatūras - cienītājiem, apvienojušies projektā "jozefs k" un publiskojuši pirmo dziesmu "naidniekam".

Dziesmas mūzikas autori ir Gatis Ziema un Edgars Mākens, bet teksta autors - Pēteris Draguns. Dziesmai ir radīts videoklips, kura režisore ir Una Rozenberga un operators - Jānis Eglītis. Filozofiskajā videoklipā bez dziesmas autoriem redzams arī basģitārists Māris Rupainis.

Gatis Ziema ir grupas "Gatis Ziema un Karaliskā dekadence"  līderis. Grupa šogad iznācis debijas albums "Pēdējā derība. Pirmā daļa". Edgars Mākens ir teātra mūzikas komponists, kurš darbojas arī grupās "Gaujarts" un "Ansamblis Manta". Dzejnieks Pēteris Draguns ir grupas "Zāle" dalībnieks. "Zāle" šogad izdevusi savu otro albumu "Viņš".

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!