Ceļojošais mūzikas un mākslas festivāls "Vadātājs" viesosies Lejaslīgatnē

Raksta attēls - Ceļojošais mūzikas un mākslas festivāls "Vadātājs" viesosies Lejaslīgatnē Foto Oskars Upenieks

05.10.2016 / Parmuziku.lv

Rudens sezonu atklājot, ceļojošais mūzikas un mākslas festivāls "Vadātājs" ir sarūpējis jaunu un vērīgi atlasītu programmu, ko šoreiz aicinām novērtēt Lejaslīgatnes kultūras namā.

Vakara piedāvājumu veidos mūziķa un komponista Edgara Mākena solo koncerts, visi būs aicināti piedzīvot dzīvespriecīgu gaisotni perkusatīvās grupas "Samba de Riga" enerģizētajos priekšnesumos, kā arī veldzēties ļoti muzikālas dvēseles Marijas Bročas dziedājumā, kura pievienosies Edgara Mākena priekšnesumam.

Jaunā mūziķe nāk no Līgatnes un daudziem viņa ir zināma kā džezblūza apvienības "The Coconuts" soliste un dziesmu autore. Līgatni šoreiz papildinās vēl viena jaunā mūziķe - Kristena Cīrule ar savu solo projektu. Tāpat vakara programma dos iespēju baudīt etīžu teātra Nerten mazformāta iestudējumus. Ja ir kādas nemainīgas vērtības, ko šogad festivāls patur un saglabā, tad tā ir latviešu režisoru īsfilmu programma un "Ansambļa Manta" koncerts. Festivāla organizatori aicina pievienoties krāsainai 8. oktobra sestdienas pievakarei Līgatnē un ņemt līdzi jaunākās atvases, kaimiņus, draugus, kā arī sarūpēt groziņu. Pēc pasākuma oficiālās daļas Kultūras namā lielājā zālē turpināsies dejas dj un mūziķa Oskara Upenieka vadībā.

Ierašanās 8. oktobra pasākumā ir ar groziņiem un ieeja pasākumā bez maksas.

Festivālu "Vadātājs"* organizē biedrība "HI" un Kalnciema kvartāls, to atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds un ieeja visos festivāla pasākumos ir bez maksas.

*Ceļojošā mūzikas un mākslas festivāla "Vadātājs" mērķis ir piedāvāt kvalitatīvu un saistošu kultūras piedāvājumu ārpus galvaspilsētas. Ar šo ceļošanu pa skaistām un īpašām Latvijas pieturām „Vadātājs” vēlas izcelt jaunas kultūras pasākumu norises vietas, aktualizēt sadarbības iespējas reģionos un iepazīstināt vietējo publiku ar aktuālām kultūras parādībām.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!