Aminata booksējas videoklipā “Fighter”

Raksta attēls - Aminata booksējas videoklipā “Fighter” Publicitātes foto

14.04.2016 / Parmuziku.lv

Dziedātājas un dziesmu autores Aminatas jaunākajam singlam “Fighter” tapis videoklips, kurā viņa redzama cīņā boksa ringā. Klipa režisors ir Andžejs Gavrišs.

Aminata stāsta: 

Klipam gatavojos krietni pirms tā filmēšanas, lai kadrā izskatītos kā īsts bokseris, sāku apmeklēt boksa treniņus pie profesionāļa Jevgēņija Aleksejeva, kurš arī tēlo manu treneri klipā. Man tā bija pavisam jauna pieredze, sākumā nevarēju pierast, ka man jāsit kāds cilvēks. Es ļoti baidījos kādam iesist un katru reizi, kad biju trāpījusi, atvainojos. Bet man ļoti patika treniņi, tādēļ domāju tos turpināt. Filmēšanā nekādu dublieru nebija un mēs ar meitenēm kāvāmies gandrīz pa īstam!

Abas meitenes – Sabīna Kukute un Karīna Saule – ir profesionālas bokseres un pret mani bija ļoti piesardzīgas, visu laiku jautāja, vai nav iesitušas par stipru un vai nevajag rāmāk... Pa galvu gan man nesita. Īpaši sarežģīta bija pēdējā cīņas filmēšana, kas notika “Arēnā Rīga”. Videoklipā bija vēlme parādīt cīņu īstā arēnā ar faniem, kas arī beigu beigās izdevās. Kopumā par klipu esmu sajūsmā! Īpaši lielu paldies vēlos pateikt sponsoriem “Evelatus”, bez kuriem klips nebūtu iespējams, un, protams, visiem pārējiem, ieskaitot režisoru.”

Klipa režisors Andžejs Gavrišs savukārt uzsver, ka “vienmēr pārsteidzis, cik ilgi aktieri, piemēram, Holivudā gatavojas lomām sporta filmās.

Es jau sen gribēju nofilmēt boksa stāstu,” viņš stāsta. “Beidzot man parādījās iespēja to izdarīt! Aminata tik tiešām divus mēnešus gandrīz katru otro dienu nodarbojās ar boksu. Taisījām klipa epizožu mēģinājumus, izvēlējāmies lokācijas filmēšanām, vairākus fragmentus pārfilmējām, jo šķita, ka nav pietiekami reālistiski. Vēlos pateikt lielu paldies arī videoklipa producentei Jūlijai Fricsonei par lielo paveikto darbu un pārējiem projektā iesaistītajiem. Tagad man bokseri šķiet vissirsnīgākie un atvērtākie cilvēki!"

Aminata pilnībā piekrīt pēdējam apgalvojumam un par filmēšanas procesu piebilst, ka “filmējot pirmo cīņu tiešām bija sajūta kā tādās “underground” sacensībās”. “Cilvēki kliedza un atbalstīja, kā pa īstam, un tiešām bija sajūta, ka tūlīt cīnīšos līdz pēdējam,” viņa smejas. “Telpā bija arī diezgan vēsi, bet mums bija jāstaigā topā un šortos… Kopumā vairāku dienu filmēšanas process bija sarežģīts, bet ieraugot pirmos rezultātus, uzreiz gribējās turpināt, spēks radās pats no sevis.”

 13. oktobrī koncertzālē “Palladium Riga” notiks Aminatas solokoncerts “Red Moon”, kam dots tieši tāds pats nosaukums kā drīzumā gaidāmajam albumam. Koncertā noteikti tiks izpildīta arī dziesma “Fighter”. Biļetes nopērkamas “Biļešu paradīzes” kasēs.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!