Aminata izziņo koncerta viesus

Raksta attēls - Aminata izziņo koncerta viesus Publicitātes foto

05.10.2016 / Parmuziku.lv

13. oktobrī Palladium Rīga notiks dziedātājas Aminatas pirmais solo koncerts “Red Moon”, kurš būs arī otrā studijas albuma ar tādu pašu nosaukumu iznākšanas diena. Kā atzīst dziedātāja un dziesmu autore, viņa īpaši ir piedomājusi pie māksliniekiem, kas papildinātu un “izrotātu” koncerta programmu un izvēle ir kritusi uz grupu “Da Gamba” un Makree.

“DaGamba vienmēr piesaistīja manu uzmanību kā ļoti spēcīga, eksotiska, temeperamenta, ekspresīva, emocinālā grupa. Vienā brīdī nolēmām, ka vēlamies paeksperimentēt un sadarboties. Līdz ar to, koncertā ir gaidāms pārsteigums - mūsu ekperiments, “ stāsta Aminata. 

Otrs koncerta viesis Makree ir  producējis 2 dziesmas jaunajā albumā “Red Moon” un jau ir guvis atzinību ne vien Latvijā, bet arī ārzemēs.  Savukārt koncerta “iesildītāju” godā redzēsim pašmāju grupu “Galaxy Bosons.”

Biļetes uz koncertu pieejamas Biļešu Paradīze kasēs un internetā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!