Ar koncertu jau šajā piektdienā uzstāsies lietuvietis Daddy Was A Milkman

Raksta attēls - Ar koncertu jau šajā piektdienā uzstāsies lietuvietis Daddy Was A Milkman Publicitātes foto: Egle Berutti

09.11.2017 / Parmuziku.lv

Viens no spožākajiem jaunpienācējiem uz Baltijas mūzikas skatuves - “Daddy Was A Milkman” - šo piektdien uzstāsies Rīgā. Jau 10. novembrī koncertzālē “Palladium” lietuviešu dziedātājs un dziesmu autors prezentēs savas jaunās dziesmas un lielākos hitus.

Daddy Was A Milkman” ir viens no nedaudzajiem Baltijas mūziķiem, kas ieguvis atzinību ne tikai savā valstī, bet arī ārpus tās. Lielākos “Daddy Was A Milkmansinglus regulāri atskaņo Baltijas radio stacijas, bet mūziķa pirmais albums Daydreaming” ir kļuvis par vienu no spilgtākajām debijām.

Daddy Was A Milkman” kļuva par sensāciju, kolīdz parādījās uz skatuves. Jau drīz mūziķi ievēroja Baltijas lielāko mūzikas festivālu organizētāji. Pēc uzstāšanās “Positivus” festivālā, viņš iemantoja fanus arī Latvijā, ko pierādīja arī gandrīz izpārdotais koncerts Rīgā pagājušā gada nogalē. Jau pēc dažām dienām, 10. novembrī, “Palladiumkoncertzālē Rīgā “Daddy Was A Milkman” izpildīs savas jaunās dziesmas un populārākos hitus no debijas albuma Daydreaming”.

Pieejamas pēdējās biļetes. Biļetes nopērkamas “Biļešu servisa” kasēs uninternetā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!