Andris Ērglis un Inese Ērmane publicē videoklipu dziesmai "Laime"

Raksta attēls - Andris Ērglis un Inese Ērmane publicē videoklipu dziesmai "Laime" Publicitātes foto

03.06.2016 / Parmuziku.lv

Ineses Ērmanes vārds plašākā sabiedrībā izskanēja februārī, kad tika izdots viņas debijas soloalbums "Nāc blakus man". Klausītāju vērtējumam tiek nodots trešais singls no albuma, kas ir duets ar Andri Ērgli - dziesma "Laime" un dziesmas video.

Albuma prezentācijas koncertā vislielāko publikas mīlestību saņēma Ineses Ērmanes un Andra Ērgļa dueta dziesma "Laime", kas stāsta par divu cilvēku mīlestības brīnumu un to, ka laimei nekas daudz nav vajadzīgs – tikai mīļotā tuvums un apskāviens.

Inese Ērmane stāsta par dziesmas tapšanu: "Šī dziesma ir veltījums visiem mīlošiem pāriem kopīga ceļa sākumā. Radot dziesmas tekstu, domāju par laimi, ko sniedz iemīlēšanās, un sajūtām, kad ļoti gribas šo laimi nosargāt vēl ilgi. Vēlos teikt sirsnīgu paldies Andrim Ērglim par lielisko sadarbību, atsaucību un atbalstu gan koncertos, gan video tapšanas laikā!"

Andris Ērglis par dziesmu: "Ir Liela Laime, bet tās nevar būt daudz! Un ir arī mazās laimītes - pie šīm varu pieskaitīt šo tikšanos ar Inesi, Jāni, Reini un Zani! Patiesi esmu priecīgs par šo veikumu un ceru, ka šis darbs gan muzikāli, gan vizuāli aizies līdz cilvēku sirdīm!"

Dziesmas "Laime" autori ir Jānis Ķirsis un Inese Ērmane. Dziesmas ierakstā piedalījušies Raimonds Ozols, Jānis Rubiks, Linards Šveklis, Harijs Gūtmanis. Dziesmas video režisors un autors ir jaunais un talantīgais Reinis Janulis. Stiliste - Zane Melnace. Īpašs paldies atbalstītājiem: "Mans drēbju skapis", Liepājas muzejam, viesu namam „Chill Inn” un īpaši Smaidai Rubezei, viesnīcai „Libava”, īpaši Baibai Kvederei un „Makšķernieku namiņam”, īpaši Naurim Vecpils.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!