ANNNA iesāk 2021. gadu ar jaunu dziesmu

Raksta attēls - ANNNA iesāk 2021. gadu ar jaunu dziesmu Ekrānšāviņš no video

04.01.2021

"Happy Pill" ir ironiska dziesma par palikšanu mājās. Dziesma gluži burtiski apraksta visas tās
negatīvās emocijas un ziņas, ko mums visiem nācās piedzīvot 2020. gadā. Tajā pašā laikā, šīs
dziesmas pozitīvā noskaņa palīdzēs ikvienam pasmieties un skatīties uz jaunu, daudz labāku
gadu.

Kā jau dziedātājai ierasts, arī šīs dziesmas relīzei viņa ir sagatavojusi ko jaunu. Šoreiz dziedātāja savu dziesmu prezentē ar dažādiem maziem, smieklīgiem video. Ģērbusies ne savā stilā ierastajās, pūkainās čības mājas čībās un treniņbiksēs. Šajos video dziedātāja attēlo dažādas ironiskas karantīnas situācijas kā arī piemin internetā populāras 2020. gada 'memes'. Tādējādi dziedātāja cer savus klausītājus ierosināt domāt pozitīvākas domas un skatīties uz lietām no pozitīvās puses klausoties 'Happy Pill'.

Aizvadītajos divos gados, 26 gadus jaunā ANNNA ir ne tikai paguvusi iesildīt Amerikāņu dziedātājas LP koncertu Siguldā, bet arī pārstāvēt Latviju starptautiskajā mūzikas festivālā Eurosonic, Nīderlandē un uzvarēt Amsterdam Dance Event Demolition konkursā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!