Dziedātāja ANNNA izdod jaunu, vasarīgu mūzikas video, dejojot dažādās Latvijas vietās

Raksta attēls - Dziedātāja ANNNA izdod jaunu, vasarīgu mūzikas video, dejojot dažādās Latvijas vietās Publicitātes foto

21.06.2021

“Sunburn” ir pirmā dziesma no ANNNA “Thoughts Of a 21 Year Old” sērijas.

Prms pieciem gadiem, 21 gadus jaunā dziedātāja ANNNA, pierakstīja 10 jautājumus nākotnes “sev”. ANNNA par šiem pierakstiem pilnībā bija aizmirsusi līdz pat šī gada Janvārim, kad māksliniece nejauši šos pierakstus atrada savā vecajā tālrunī. “Pēc šo jautājumu izlasīšanas man uzradās zosāda. Kopš tā laika viss ir mainījies tik daudz. Runa ir ne tikai par mani, bet arī par mūsu planētu,” stāsta ANNNA. Tieši tāpēc viņa nolēma veltīt savas nākamās dziesmas katram no šiem jautājumiem.

“Sunburn” ir pirmā dziesma no ANNNA “Thoughts Of a 21 Year Old” sērijas. Holandiešu mākslinieka JENGI producētā “Sunburn” jeb Saules Apdegums ir ironiska, saulaina dziesma saules aizsargkrēmam, baseina ballītēm un bezgalīgām vasaras naktīm. Dziesmas teksts, kas stāsta par mūsu planētas temperatūras paaugstināšanos, ir ietīts lipīgās basu līnijās, āķīgos vokālos un ģitāras rifos. Dziesmas video, savukārt, ataino ārkārtīgi skaisto Latvijas dabu un vietas, kuras šogad jau bijis iespējams apskatīt neizbraucot no valsts robežām.

Šī vasara māksliniecei patiešām būs ļoti karsta. Pēc “Sunburn” ANNNA izdos savu nākošo ierakstu pasaulslavenajā britu house mūzikas ierakstu kompānijā DEFECTED. Tikmēr jau augustā šī producente un dziedātāja, liks mums dejot ar vienu spēcīgu girl power himnu. Šis skaņdarbs savukārt tiks izlaists caur slavenā Nīderlandiešu dīdžeja, Don Diablo jauno ierakstu kompāniju, “Lovelace”.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!