Ar debijas albumu sevi piesaka uzlecošā Latvijas popzvaigzne Būū

Raksta attēls - Ar debijas albumu sevi piesaka uzlecošā Latvijas popzvaigzne Būū Albuma noformējums

10.11.2021

10. novembrī uzlecošā popzvaignze Būū, īstajā vārdā Ilze Fārte, piesaka sevi ar debijas albumu “Albūūms”. Būū debijas albumu veido 8 dziesmas latviešu valodā, no kurām Būū dziesmas “Siekala tek” un “Sāku no sākuma” jau iekarojušas klausītāju sirdis un radio viļņus.

Albuma vēstnesis ir dziesma “mazais pirkstiņš”, kas stāsta par dziedātājas “cilts” veidošanu: “Katrs cilvēks ap sevi apzināti vai neapzināti veido cilvēku loku- viņi vai nu tevi ceļ un iedvesmo vai bremzē un velk lejā. Šo dziesmu es uzrakstīju ļoti grūtā brīdī, kad nācās vairākus šādu cilvēkus no dzīves izgriezt un es todien izdomāju šo “mazā pirkstiņa” konceptu- katram, kuru es izvēlos pielaist sev tuvumā, es it kā lūdzu dot mazo pirkstiņu un solījumu, ka mēs viens otram būsim mūzas. Tā es pamazām veidoju savu cilti”.

“Albūūms” ir emociju eksplozija: no bāra letes un reggaetona līdz pat afirmācijām un gospeļu dziedāšanu savam spoguļatēlam: “Es šajās dziesmās ieliku pēdējo gadu pārdzīvojumus, galvenokārt to, kā es apzinos sevi šajā pasaulē, pieaugu un kļūstu par sievieti. Man dzīvē ir trūcis spēcīgu sieviešu- iedvesmotāju, tāpēc es “Albūūmā” gribu būt trakā, taču viedā lielā māsa, kuru pati vienmēr esmu gribējusi”.

Visās Būū dziesmās liels muzikāls uzsvars ir uz viņas neparasto balss tembru un individuālo pieeju mūzikas un vārdu rakstīšanai, kā arī saturiski- uz vienlīdzību sabiedrībā un emocionālā intelekta attīstīšanu.

Šajā albumā jūtamas vairāku mūzikas stilu, tostarp pop, reggaeton, gospel un R’n’B iezīmes un līdzās galvenajam mūzikas producentam Armandam Varslavānam, pati dziedātāja vairākās albuma dziesmās debitē kā mūzikas producente.

“Albūūms” ir pieejams visās lielākajās straumēšanas vietnēs. 

Albuma radīšanu atbalstījusi AKKA-LAA.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!