Jādzird! Arstarulsmirus iepazīstina ar dziesmu "Mācos mācīties"

Raksta attēls - Jādzird! Arstarulsmirus iepazīstina ar dziesmu "Mācos mācīties" Ekrānšāviņš no pieci.lv video

01.09.2016 / Parmuziku.lv

"Mācos mācīties" ir pirmais singls no 2017. gadā gaidāmā Arstarulsmirus debijas albuma "Vēlējuma dziesmas". Mūziķis viesojās 1. septembra radio Pieci.LV raidījumā "Pieci Rīti", kur teica 1. septembra runu, kā arī iepazīstināja ar dziesmu "Mācos mācīties".

Dziesmai "Mācos mācīties" ir trīskāršs vēstījums. Pirmkārt, tas ir pirmais gabals pēc trīs gadu pauzes kopš "Paldies, ka esat". Tas ir pirmais singls un vēstnesis albumam, kas gaidāms nākamgad. Arstarulsmirus debijas albuma. Treškārt, šī dziesma ir kļuvusi par somas oficiālo muzikālo pavadījumu.

ar dziesmu "Mācos Mācīties" raidījuma "Pieci Rīti" vadītājus un klausītājus iepazīstina Arstarulsmirus. Platforam soma.lv atrodams mācību saturs, no kura skolotājs varēs nokomplektēt mācību programmu, kuru skolēni varēs brīvi (bez maksas) lietot sev izdevīgā laikā un vietā.

Iepriekš Arstarulsmirus muzicējis ar skatuves vārdu Gustavo, līdzšinējās karjeras laikā izdevis četrus solo albumus, producējis grupas “Prāta vētra” albumu “Tur kaut kam ir jābūt” un sniedzis koncertus, kuros tika pulcēti vairāki desmiti tūkstoši cilvēku klausītāju.

Gustavo bija ir viens no hip hop žanra celmlaužiem Latvijā, 2013. gadā paziņojot par projekta Gustavo noslēgumu. Tam sekoja darbs pie jauna materiāla, kas žanra ziņā raksturojams kā melodiskas, līdzi dziedamas dziesmas, kas saturiski pauž sirsnīgu, cieņpilnu attieksmi pret sevi, līdzcilvēkiem, kā arī tieksmi uz iekšēju pilnveidošanos.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!