Astoņkājis tiek nofilmēts otro reizi. Carnival Youth jauns video

Raksta attēls - Astoņkājis tiek nofilmēts otro reizi. Carnival Youth jauns video Foto: Linda Vesate

08.05.2015 / Parmuziku.lv

Klipa galvenajās lomās - nejauši garāmgājēji!

Grupa Carnival Youth savai dziesmai Octopus uzfilmējusi jau otro videoklipu. Šoreiz tas tapis kā daļa no eksperimenta – vienas dienas laikā atrasta virkne ar nejaušiem garāmgājējiem, kuriem piedāvāts piedalīties skaņdarba klipa filmēšanā. Precīzāk sakot, garāmgājējām, jo galvenās vīriešu lomas attēloja paši apvienības dalībnieki. Kas no tā visa ir sanācis? Viens reti asprātīgs video!

Un te ir iepriekšējā Octopus video versija.

Sīkāks ieskats klipa uzņemšanas aizkulisēs atrodams šeit, savukārt intervija ar grupu pēc viņu uzstāšanās šī gada Tallinn Music Week festivālā lasāma šeit.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!