VIDEO: “Atpogā manu kreklu” jaunākajā versijā arī Ainars Mielavs spēlē pūšamo instrumentu

Raksta attēls - VIDEO:  “Atpogā manu kreklu” jaunākajā versijā arī Ainars Mielavs spēlē pūšamo instrumentu Ekrānšāviņš no videoklipa

19.10.2016 / Parmuziku.lv

Gatavojoties novembrī un decembrī paredzētajiem koncertiem K.K. fon Stricka villā, Rīgā, MIELAVS UN TAURĒTĀJI jau tikušies minētajā vietā, lai pirmo reizi saspēlētos un nofilmētu klipu dziesmai “Atpogā manu kreklu”.

Ansamblī muzicē – Ainars Mielavs (balss, mutes harmonikas), Jānis Porietis (trompete, flīgelhorns), Raivis Māgurs (tūba), Artūrs Šults (mežrags), Kaspars Majors (trombons) un Edgars Bārzdiņš (trompete). Koncertos pārsvarā skanēs JAUNA MĒNESS un MIELAVA UN PĀRCĒLĀJU pazīstamākās dziesmas (“Piekūns skrien debesīs”, “Atpogā manu kreklu”, “Tu saviļņoji mani”, “Kad mēness jūrā krīt” u.c.).

Līdzautors un skaņdarbus aranžētājs - Gints Sola.

Biļetes pieejamas “Biļešu paradīzes” kasēs un interneta vietnē.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!