Atzīmējot albuma "IZLAUŠANĀS" desmitgadi, EDAVĀRDI izdod jaunu singlu

Raksta attēls - Atzīmējot albuma "IZLAUŠANĀS" desmitgadi, EDAVĀRDI izdod jaunu singlu Ekrānšāviņš no video

21.02.2020

Reperis Edavārdi piedāvā jaunu singlu un video “Teikuma beigās”. Dziesma un klips ir atskats uz pēdējiem 13 gadiem, kuru laikā izpildītājs ir paspējis izdot 7 relīzes un neskaitāmus singlus, kā arī uzstāties uz neskaitāmām Latvijas skatuvēm

 “Teikuma beigās” nāk kā kompanjons “Izlaušanās” tūrei, kurā Edavārdi atzīmē albuma “Izlaušanās” desmitgadi, uzstājoties piecās dažādās Latvijas pilsētas ar īpaši sagatavotu programmu, kurā tiek likts uzsvars uz repera veco materiālu. Šobrīd tūre ir gandrīz pusē. Tuvākie koncerti notiks Valmierā (“Tinte”, 21.02.) un Jelgavā (“Melno Cepurīšu Balerija”, 29.02.). Tāpat gaidāms arī īpašs pārsteigums kurzemniekiem ar papildkoncertu 27. martā.

Video klipā piedalās arī Edavārdi kolēģi no PKI apvienības – reperis ansis, Skutelis, Eliots un Arčijs. “Vienmēr vēlejos sev šāda veida video un arī šis sapnis ir piepildījies. Viss, ko es un mani biedri esam darījuši, ir iemūžināts gan dziesmās, gan dažādos apšaubāmas kvalitātes video, tāpēc šī ir lieliska iespēja iziet cauri visam šim materiālam. Stāsts vēl nav
beidzies, bet esam sasnieguši teikuma beigas. Pēc desmit gadiem nāksies radīt vēl vienu šāda veida darbu, “ ar nostaļģisku smīnu stāsta Edavārdi.

Par dziesmas muzikālo pavadījumu parūpējās Helmuts Šteins (Katapult), savukārt par ierakstu un skaņas apstrādi ir atbildīgs rolands če (“Siera plate”, TRIPPLE SEX, dope boy supreme). Video un vizuālā noformējuma autore ir Maija Kuzņecova. Klipā ir izmantoti video no personīgajiem arhīviem, kā arī no Edavārdi “Youtube” kanālā atrodamajiem pasākumu video atskatiem.  

Dziesma paredzēta atskaņošanai maksimālā skaļumā.  Biļetes uz “Izlaušanās” tūres  koncertiem varēs iegādāties pasākumu norises vietās, savukārt biļetes uz “Melno Cepurīšu Baleriju” Jelgavā var laicīgi atrast ticketshop.lv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!