Bermudu Divstūrim jauna dziesma ''Ponta Pēc''

Raksta attēls - Bermudu Divstūrim jauna dziesma ''Ponta Pēc'' Ekrānšāviņš no video

21.04.2020

Lai arī rajona ielas ir palikušas krietni klusākas, brālēni jorpojām kursē pa kvadrātu un pieskata kārtību.

Arkārtas situācija valstī, ārkārtas situācija arī mūsu radošajā dzīvē. Diemžēl, pagaidām, nevar būt ar Jums kopā - svinēt dzīvi, taču dalīties ar mūziku varam vienmēr.

Ar nepacietību gaidām kad varēsim atklāt koncertu sezonu, bet kamēr to nedrīkstam, nododam Jūsu ausīm jaunu dziesmu - ''Ponta Pēc''.'' tā brālēni par savu veikumu.

Dziesmas video filmēts grupas dzimtajā pusē, kur arī brālēni nogaida ārkārtas situāciju.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!