Bermudu Divstūrim jauna mīļākā puķe - ''RODODENDRI''

Raksta attēls - Bermudu Divstūrim jauna mīļākā puķe - ''RODODENDRI'' Publicitātes foto

09.12.2020

Ar veselīgu humoru apveltītie Bermudu Divstūris dalībnieki izdod jaunu dziesmu un video.

"Nē nē, mēs neesam mainījuši savu darbības profilu, neesam kļuvuši par dārzniekiem, "stāsta grupas dalībnieki. " Lai gan mūsu profesija - ballīšu meistari, ir dīkstāvē, dziesmas joprojām varam cept un šīs dienas piedāvājumā (ar piegādi) - ''RODODENDRI''. Lai gan ballītes ir uz pauzes, tad dziesmas tēma šoreiz ne par tām, bet gan par pašu svarīgāko – mīlestību. Daudzi domā, ka mūsu mutēs tikai Zelta zobi, taču stipri vairāk - tur ir komplimenti."

"Esam arī iefilmējuši video, bet, diemžēl, rododendri ziemā neplaukst, tādēļ iztikām ar lilijām. Gluži Ziemassvētku peizāži nav sanākuši, taču nav arī tālu no tiem."

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!