“Blue Jean Serenade” izdod debijas albumu

Raksta attēls - “Blue Jean Serenade” izdod debijas albumu Foto: Lāsma Lancmane

10.03.2020

Indie poproka grupa “Blue Jean Serenade” izdod albumu “Prieks, no kura neizaugt. Laiks, kuru neaizmirst”.

Albums “Prieks, no kura neizaugt. Laiks, kuru neaizmirst”  stāsta par bērnību un vidusskolu – to laiku, kas nebūtu iespējams bez naivām cerībām un iedomām, pirmās mīlestības un tālejošiem sapņiem- visa tā, kas mūs veido tādus, kādi mēs esam.

“Tās ir vairāk nekā 100 stundas prieka, kuras mēs nekad neaizmirsīsim - pirmais albums tomēr ir kas vairāk nekā tikai mūzika! Tā ir mūsu draudzības atmiņu klades titullapa, kura iedod sajūtu toni visam tam, kas mums vēl ir priekšā,”  par albumu saka grupa “Blue Jean Serenade” .

Grupu veido draugi –  vokālisti ir māsa un brālis Anna un Jānis Niedras; Anna spēlē taustiņus, bet Jānis – ģitāru. Reinis Rūdolfs Ozolkāja, grupas solo ģitārists, Pēteris Blūms - basģitārists, un bundzinieks Tomass Vegners.

Albumā  “Prieks, no kura neizaugt. Laiks, kuru neaizmirst” ir desmit dziesmas, no kurām klausītājiem zināmākās ir “Vajag padziedāt” un “Mākoņmaliņa”. Albums ierakstīts skaņu studijā pie Kārļa Šteinmaņa, kā arī grupas ģitārista dzīvoklī. Dziesmas miksējuši Arnis Račinskis, Jānis Eglītis, Krišs Veismanis un Kārlis Šteinmanis, albumu māsterējis Jānis Eglītis. Līdz ar albuma izdošanu, radiostacijām tiek nodots singls “Tava Balss”, kas tapis sadarbībā Arni Račinski.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!