Pašmāju grupa “Blue Jean Serenade” publicē mūzikas video no fanu klipiem

Raksta attēls - Pašmāju grupa “Blue Jean Serenade” publicē mūzikas video no fanu klipiem Publicitātes foto

22.06.2020

Latviešu indī-roka grupa “Blue Jean Serenade” izdod video klipu dziesmai “Parīze”, kas tapis no atbalstītāju un sekotāju iesūtītajiem video.

Pirmo reizi pastāvēšanas vēsturē grupa “Blue Jean Serenade” radījusi mūzikas video dziesmai, izmantojot fanu iesūtīto video materiālu, kā arī grupas dzīves aizkadrus.

Pandēmijas dēļ izsludinātā ārkārtējā stāvokļa laikā tika publicēts paziņojums grupas lapā vietnē Facebook ar uzaicinājumu iesaistīties video klipa tapšanā, iesūtot video, kas uzņemti Parīzē. Faniem tika dota iespēja iesaistīties grupas radošajā darbībā, kamēr tikšanās un filmēšana klātienē bija ierobežota. Nu skatītāju vērtējumam ir nodots gala rezultāts – fanu video “Parīze”.

Par dziesmu “Parīze” stāsta solists Jānis Niedra: “Dziesmas ideja tapa brīdī, kad ievēroju, ka maniem vienaudžiem patīk izlikties gudrākiem, nekā viņi ir – lasīt un analizēt lielu autoru darbus vai klausīties tikai sarežģītu mūziku. Šī dziesma ir par to, ka visi tomēr esam tik līdzīgi, tāpēc izlikšanās ir lieka. Daži ir bijuši Parīzē, daži nav, bet vīnu tāpat mēdzam vakaros iedzert.”

Video montāžu veidojis grupas ģitārists Reinis Ozolkāja. Dziesmas “Parīze” mūziku komponējusi grupa “Blue Jean Serenade”, bet vārdu autors ir Jānis Niedra.

“Blue Jean Serenade” ir latviešu indī-roka grupa no Rīgas, kas izveidota 2014. gadā. Sešu gadu laikā Jānim Niedram (balss, ģitāra) un Tomasam Vegneram (sitaminstrumenti) grupā pievienojusies arī Anna Niedra (balss, taustiņinstrumenti), Pēteris Blūms (basģitāra) un Reinis Ozolkāja (ģitāra). Grupa 2016. gadā izdeva debijas EP “All My Friends Care About Celebrities, Well, I Don’t”, bet vēlāk sekoja vairāki singli gan latviski, gan angliski. 2020. gada martā klajā nāca grupas debijas pilnmetrāžas albums “Prieks, no kura neizaug. Laiks, kuru neaizmirst”.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!