"Boys will be boys" atgriežas ar jaunu dziesmu “Plastic Town”

Raksta attēls -  "Boys will be boys"  atgriežas ar jaunu dziesmu “Plastic Town” Publicitātes foto

03.03.2016 / Parmuziku.lv

2015. gada nogalē klausītāji ar singlu “Longing For You” iepazina jauno pašmāju grupu "Boys will be boys". Tagad grupa piesaka jau otro singlu “Plastic Town” no drīzumā gaidāmā mazalbuma.

Otrais singls “Plastic Towns” ir par aizbēgšanu no mīlestības rūgtajām sekām

 dziesmu komentē grupas dalībnieki. 

“Boys Will Be Boys” ir trīs romantiski vīri ar pieredzi- Matīss Kļaviņš (Momend), Oskars Tupuriņš (Kasetes) un Pēteris Ozols (Pyro Trees).  Šobrīd grupa turpina darbu pie ieraksta un gatavojas pirmajiem soļiem uz Rīgas skatuvēm. Piecas dziesmas tiks apkopotas drīz gaidāmajā mazalbumā, kas tiks publiskots mūzikas izdevniecības “Frida Records” paspārnē.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!