“Boys Will Be Boys" valdzina ar romantisku indīroku

Raksta attēls -  “Boys Will Be Boys" valdzina ar romantisku indīroku Publicitātes foto.

22.12.2015 / Parmuziku.lv

Atzīmējot gada nogali, grupa piedāvā savu pirmo singlu - “Longing For You”.

"Boys Will Be Boys" ir indīroka apvienība, kuras galvenais mērķis ir radīt tādu mūziku, kas galvenokārt izklaidē mūs pašus.

stāsta grupas vokālists Matīss Kļaviņš.

Grupu "Boys Will Be Boys" veido Matīss Kļaviņš (Momend), Oskars Tupuriņš (Kasetes) un Pēteris Ozols (Pyro Trees) - mūziķu ceļi krustojās grupā “Pyro Trees”. Drīzumā grupas piecas dziesmas tiks apkopotas mazalbumā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!