Brasas cietumā tapis EDAVĀRDI klips singlam "SPOKI"

Raksta attēls - Brasas cietumā tapis EDAVĀRDI klips singlam "SPOKI"   Publicitātes foto

30.03.2020

Reperis Edavārdi izdod jaunu singlu un video “Spoki” kopā ar Singapūras Satīna smagsvaru Su$hi Takeøut. Klips ir tapis Brasas cietumā sadarbībā ar Ieslodzījuma vietu pārvaldi.

Par spīti tam, dziesma nav par skarbo dzīves realitāti ielās vai par noziedzīgiem darījumiem, bet par krietni neikdienišķāku – spokiem.

“Ideja radās kā komentārs pēc “American horror story” seriāla noskatīšanās  – kāpēc, lai cilvēkam būtu nepieciešams uzturēt jebkāda veida attiecības ar spokiem, kuri stāv uz vietas un ir pagājušu laiku atbalss. Protams, nav ilgi jādomā, lai saprastu, ka draudzēšanās ar spokiem strādā arī kā metafora cilvēku attiecībām ar pagātni. Jāsaka paldies Artūram Krūmiņam, kurš nāca klajā ar ideju videoklipam, kuras dēļ arī dziesma tika pabeigta, kā arī Su$hi Takeøut par piedziedājumu, kas perfekti “sasēja” kopā abus pantus. Daudz pateicības arī Valsts ieslodzījumu vietu pārvaldei, kura ļāva izmantot Brasas cietuma pamestās telpas, lai radītu šo klipu,” video komentē Edavārdi.

Klipa autors un operators ir Artūrs Krūmiņš; producente Maija Kuzņecova.
Par dziesmas pavadījumu ir parūpējies latviešu bītmeikeris NiklāvZ (Niklāvs Sekačs), kurš vietējā scēnā aktīvi sadarbojas ar Ozolu un citiem izpildītājiem.  Pie singla skaņas
apstrādes strādāja rolands če.  Īpašs paldies par aktīvu iesaistīšanos klipa filmēšanā un tehnisko atbalstu Ieslodzījuma vietu pārvaldes pārstāvei Aijai Fedorovai.

Jaunais singls ir pieejams visos straumēšanas servisos un ir paredzēts atskaņošanai maksimālā skaļumā. Saistībā ar karantīnu, kas ir noteikta COVID-19 pandēmijas laikā, visi pavasarī paredzētie koncerti ir pārcelti uz rudeni. Lielkoncerts Hanzas peronā ar Very Cool People, Kristīni Prauliņu un ansi ir pārcelts uz 14. oktobri. “Izlaušanās” tūres papildkoncerts Talsos optimistiski pārcelts uz 25. aprīli, savukārt koncerts Rīgā pagaidām ir vēl joprojām ieplānots 14. maijā. “Republikas tūres” koncerti ir pārcelti uz šī gada septembri: 5. septembris Ventspils, 12. septembris Jelgava, 19. septembris Madona un 26. septembris Liepāja.

https://youtu.be/5Bg4M4wP22E 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!