BŪŪ piedāvā jaunu singlu “Sāku no sākuma”

Raksta attēls -  BŪŪ piedāvā jaunu singlu “Sāku no sākuma” Foto: Elizabete Džeina Rubene

06.07.2021

Singlu “Sāku no sākuma” pie klausītājiem atgriežas latviešu popmūzikas kolorītākā māksliniece BŪŪ.

Plašāka publika BŪŪ iepazina, pateicoties singlam “Siekala”, un BŪŪ apgriezieni tikai pieņemas spēkā. “Šī ir mana izlaušanās no čaulas, kurai ļoti ilgi esmu gatavojusies!”  saka BŪŪ, kura iepriekš darbojās kā dziesmu autore citiem popmūzikas māksliniekiem.

“Dzīves laikā mums katram ir ļoti daudz šo “mazo sākumu”. Dažreiz tas pat vienas dienas ietvaros, kad ir jānomirst un jāpārdzimst, atmetot savu veco identitāti un ar to saistītos lēmumus, “ par dziesmu “Sāku no sākuma”  saka tās autore BŪŪ  jeb Ilze Fārte. Dziesma iezīmē Ilzes lēmumu par solo karjeras uzsākšanu – ar to saistītajām priekiem un raizēm.

Dziesmas producents ir Armands Varslavāns, bet miksu/māsteru veicis Andis Ansons. Fonogrammas ierakstu atbalstījusi LaIPA. Savukārt dziesmas “Sāku no sākuma”  videoklipa režisore un producente ir Agnese Rozniece kopā ar Zvaigznājs.lv komandu, kas ir vokālistu konkursa “Ghetto  Faktors” galvenās balvas realizācija. BŪŪ “Ghetto  Faktors” uzvarēja šīs vasaras sākumā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!