Čīčam - jauna dziesma, tūre un TV šovs

Raksta attēls - Čīčam - jauna dziesma, tūre un TV šovs Publicitātes foto

17.08.2016 / Parmuziku.lv

Šonedēļ dziedātājs Dzintars Čīča iepazīstina ar savu jauno singlu “Dzīve kā seriālā”. Ar to mūziķis piesaka arī savu rudens koncerttūri un dalību vienā no TV3 rudens sezonas spilgtākajiem projektiem.

Jauno singlu “Dzīve kā seriālā” Čīča veidojis sadarbībā ar sev uzticamo komandu - melodijas un vārdu autoru Kasparu Antesu, aranžētāju Andri Šīrantu un pianistu Anatoliju Livču. Šī komanda radījusi arī šā gada populārāko šlāgeri un radiohītu “Likteņlīnijas”, ar ko Dzintars šovasar pārliecinoši uzvarēja aptaujā “Dzintara dziesmas” un Latvijas Šlāgeraptaujā.

“Es vienmēr dziedu par to, ko reāli izjūtu savā dzīvē, arī jaunā dziesma ir stāsts par mani,” atklāj Čīča. “Bieži vien liekas, ka notikumi manā dzīvē atgādina meksikāņu seriālus - mēdzu krist galējībās, tomēr arvien atrodu ceļu pie sirdsmiera.”

Dzintars Čīča ir viens no šā brīža veiksmīgākajiem un pieprasītākajiem Latvijas estrādes mūziķiem. Pēc uzvarām vasaras aptaujās solists kā pateicību klausītājiem ir radījis jaunu koncertprogrammu “Likteņlīnijas”. Tās pirmizrāde notiks 17. septembrī Cēsīs, bet pēc tam tūre turpināsies Tukumā, Rīgā, Inčukalnā, Brocēnos, Liepājā, Rēzeknē, Limbažos, Bauskā un Talsos.

Savukārt no 25. septembra tautā iemīļotais čigānzēns savu varēšanu ne vien dziedāšanā, bet arī aktiermeistarībā sāks pārbaudīt TV3 šova “Izklausies redzēts” jaunajā sezonā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!