Cīņa par laimi. Neon Saturdays izdod jaunu singlu. Noklausies!

Raksta attēls - Cīņa par laimi. Neon Saturdays izdod jaunu singlu. Noklausies! Foto: Publicitātes foto

07.05.2015 / Parmuziku.lv

Latviešu rokgrupa Neon Saturdays izdod singlu un spēlē prestižajā Anglijas festivālā The Great Escape.

Siguldā bāzētā alternatīvā roka grupa Neon Saturdays vēl pagājušajā gadā vietējā mērogā sevi pieteica ar debijas albumu, kuru atzīnīgi novērtējuši kritiķi un kura singli vairākas nedēļas stabili turējās radiostaciju TOP20.

Šogad grupa pirmo reizi apstiprināta lielākajā un prestižākajā Eiropas jauno mūziķu festivālā The Great Escape, kas no 14. līdz 16. maijam norisināsies Braitonā, Anglijā. Trīs dienas ilgais festivāls salīdzinoši nelielajā Anglijas dienvidu piekrastes pilsētā cieši kopā pulcēs pasaules lielāko ierakstu kompāniju pārstāvjus, ievērojamus mūzikas kritiķus un entuziastus no visas pasaules.

Festivāla ietvaros savulaik sevi prezentējuši arī vairāki šobrīd visā pasaulē pazīstami mūziķi (Mumford & Sons, Tom Odell, Bastille, Kasabian, Chvrches u.c.). Latviešu grupai festivāla laikā turklāt paredzēti veseli divi koncerti – šādu iespēju mūziķiem sarūpējusi biedrība Latvijas Mūzikas eksports.

Pirms došanās uz festivālu britu salās, 7. maijā, klajā nāk arī grupas jaunais singls/video Save Your Lies. „Dziesma ir par konfliktu ar sevi, cīņu par savu izaugsmi un laimi šķietami steidzīgā, stresa pilnā un varbūt pat nelaimīgā laikā... Taču mūsu mērķis ir iedvesmot!” smejot par singla un videoklipa ideju stāsta grupas līderis/solists Andris Ēvelis. Šis ir pirmais singls no gaidāmā otrā albuma, kuru paredzēts izdod 2016. gadā.

Rokgrupa Neon Saturdays dibināta 2012. gadā. Salīdzinoši īsajā grupas pastāvēšanas laikā iznācis debijas albums, divi singli (Tomorrow, Awake) koncertūres ietvaros apceļota Lielbritānija un Baltijas valstis kā arī tapis grupas pirmais videoklips. Par Neon Saturdays mūziku ļoti atzinīgi izteicies arī British Academy of Songwriters and Authors (BASCA) valdes pārstāvis Tims Freizers (Tim Fraser), starptautiski pazīstams dziesmu autors, kurš sacerējis kompozīcijas tādiem māksliniekiem kā Tīna Tērnere, Billijs Maijers u.c.

Mūzika un vārdi – Neon Saturdays

Producējis un miksējis – Aleksandrs Volks

Video   – Rihards Rudzītis

Singla vizuālais noformējums  – Laine Rūdolfa

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!