„Crazy Dolls” jaunais singls "Tā kā man patīk"

Raksta attēls - „Crazy Dolls” jaunais singls  "Tā kā man patīk" Publicitātes foto

12.10.2021

„Crazy Dolls” ar savu jauno singlu „Tā kā man patīk” atgādina, ka viss nav tik ļauni kā izskatās, ja nolemjam koncentrēties uz gaišo un pozitīvo.

Katram no mums ir brīži, kad viss kaitina, īpaši jau rudenī, kad laiks kļuvis drēgns un tumšs. Garastāvoklis lēkā augšā lejā un arvien grūtāk kļūst būt tolerantiem gan pret sevi, gan citiem. Pat ja tas nav par mums pašiem, tad noteikti mēs zinām kādu cilvēku, kurš īsā laika brīdī spēj būt ļoti dažāds.

 „Crazy Dolls” ar savu jauno singlu „Tā kā man patīk” atgādina, ka viss nav tik ļauni kā izskatās, ja nolemjam koncentrēties uz gaišo un pozitīvo. Grupas dalībnieki ir pārliecināti, ka, klausoties mažorīgu mūziku, viss kļūs tikai labāk – mākoņi izklīdīs, sejā iezagsies smaids, un nākotne rādīsies jau daudz košākās krāsās.

Grupa "Crazy Dolls", par kuras repertuāru atbild tās dalībnieki Midis un Mārtiņš Poļakovskis, ir atzīta arī latviešu Mūzikas ierakstu gada balvas „Zelta mikrofons" ceremonijā, kur 2018.gadā ar balvu novērtēts tās albums "No visa galva griežas".

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!