DCH izdod ceturto singlu - Bezprāts, no gaidāmā albuma “Mēness”

Raksta attēls - DCH izdod ceturto singlu - Bezprāts, no gaidāmā albuma “Mēness” Publicitātes foto

27.10.2020

Šobrīd jau ir zināms, ka grupa plāno izdot visa albuma dziesmām video versijas un diezgan droši apgalvo, ka albums iznāks pavisam drīz.

“Bezprāts ir par ceļu, kas izvēlas, nevis kuru atrod. Par bezbailīgajiem un trakajiem, kuri nevienmēr pakļaujas noteikumiem,” skaidro grupa. “Par pieņemtu likteni, atmiņām un samierināšanos, neskatoties uz to, ka tas kā kompass, par spīti visam, turpina šūpot tālāk pasaules jūrā.”

Dead City holidays dalībniekiem 2018. gadā radās ideja, ka nepieciešamas ir pārmaiņas sakarā ar nelielo sastāvu maiņu, kur tā brīža bundzenieku, Jāni Zariņu, nomainīja Matīss Bērzs, kas sevi aizvein pierāda kā labu ritma turētāju, spēlējot kopā ar Fēliksu Ķiģeli. Tika pieacināts mākslinieks un operātors Oskars Lūsis, ar kuru kopā tika veidota jaunā identitāte, kas sevī ietvēra arī grupas nosaukuma izmaiņas. Sadarbībā ar Oskaru tika iemūžināti klipi visām paredzētajām albuma dziesmām un, piedaloties dizainerei Sabine Ostrovskai, izstrādāts arī jauns logotips. Turpinot sadarbību ar inžinieri Kārli Šteinmani, tika realizēta iecere ierakstīt DCH pirmo lielizmēra albumu, tādā veidā, sagatavojot materiālu publicitātes ciklam, vairāk kā pusgada garumā. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!