"Dead City Holidays", kas nesen pārtapusi par DCH, izdod jaunu video ar nosaukumu "Atskaties"

Raksta attēls - "Dead City Holidays", kas nesen pārtapusi par DCH, izdod jaunu video ar nosaukumu "Atskaties" Publicitātes foto

21.04.2021

“Atskaties” ir priekšpēdējais video vēstnesis no astoņām grupas nesen izdotā debijas albuma "Mēness" dziesmām, kuru puiši piesaka plašākai auditorijai.

Kā jau iepriekš minēts, grupa, sadarbojoties ar operātoru Oskaru Lūsi, solījusi atrādīt visas albuma dziesmas video formātā, un pakāpeniski tas tiek arī realizēts kopš 2020. gada jūlija. 

“Šajās dienās, kad gaisma ņem virsroku pār tumsu un Saule šķērso debess ekvatoru, attīstās auglība un plaukst zeme. Arī mēs paši, nereti, sekojot dažādām pasaules tradīcijām, meklējam iespēju kļūt par sevis labāku versiju, cenšoties mainīt ieradumus, kuri mums šķiet lieki, veidojot jaunas īpašības, kuras palīdz pilnveidoties. Labais vairo labo un apzinoties, ka mēs visi esam atspulgs viens otram, mēs varam veidot labāku mūsu planētu un attīstīt paši sevi!”

Mēness ir DCH pirmais lielizmēra albums, kas iznācis 2020. gada novembrī. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!