Pirmais Treniņu Trešdienu elektroniskās mūzikas pasākums norisināsies jau pēc nedēļas

Raksta attēls - Pirmais Treniņu Trešdienu elektroniskās mūzikas pasākums norisināsies jau pēc nedēļas Publikācijas foto

23.03.2016 / Parmuziku.lv

30. martā radošās vides telpās Darbnīca tiks aizvadīts pirmais šī gada Treniņu Trešdienu publiskais mēģinājums un elektroniskās mūzikas pārstāvju sadraudzības vakars.

Treniņu Trešdienu mērķis ir vienkopus pulcēt elektroniskās mūzikas producentus, bītmeikerus un entuziastus, lai neformālā gaisotnē trenētos uzstāties, dalītos pieredzē, iepazītos savā starpā un veicinātu vienotas Latvijas elektroniskās mūzikas kopienas veidošanos.

Pirmais Treniņu Trešdienas pasākums norisināsies 30.martā. Kopumā būs četras Treniņu Trešdienas – 30.martā, 6.aprīlī, 13.aprīlī un 20.aprīlī.

Savu dalību šajos publiskajos mēģinājumos ir pieteikuši un apstiprinājuši 24 elektroniskās mūzikas pārstāvji un pirmajā Treniņu Trešdienas pasākumā uz skatuves kāps tādi izpildītāji kā - JOON12, Pike Buzzin', Judzhen, Sakne, Dj Monsta, Dj/Dr Fany Face.

Aprīļa mēneša Treniņu Trešdienās piedalīsies Lessfucc, Noitro, Miseralist, E:91, W3C, MIU, Internal Conflict, Antikvariāts, Makemake, MoreThanSilence, Laukmetāls, DJ Multilux, Krish K, Palmgrauzis, Ironixx, Ubisound, Vichys, Gustavs Strazdiņš. Precīzākas uzstāšanās dienas un laikus var uzzināt Dirty Deal Audio mājaslapā.

Ar mūziķu daiļradi var iepazīties īpašajā Treniņu Trešdienu Soundcloud izlasē.

Treniņu Trešdienas norisināsies Rīgā, Aristida Briāna ielā 9, radošās vides telpās Darbnīca. Publisko mēģinājumu sākums plkst 20:00. Tos, bez maksas, ir laipni aicināts apmeklēt ikviens interesents.

Pasākuma formāts sevī ietver katra mākslinieka 20 minūšu garu uzstāšanos brīvi izvēlētā tehnikā – no datora, CD vai izmantojot samplerus, bungmašīnas un citas elektroniskas mūzikas radīšanas ierīces.

Par Treniņu Trešdienu pasākuma dalībnieku un viesu labsajūtu rūpēsies Kokmuižas alus un Red Bull, labāko skaņu pilsētā nodrošinās Discomania.lv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!