Noslēgušās Dirty Deal Audio rīkotās Treniņu Trešdienas

Raksta attēls - Noslēgušās Dirty Deal Audio rīkotās Treniņu Trešdienas Foto: Andrejs Baida

25.04.2016 / Alise Pabērza

Četru trešdienu garumā norisinājās Latvijas elektroniskās mūzikas kopienas attīstību veicinošie treniņu pasākumi.

Treniņu Trešdienu pasākumu mērķis bija vienkopus pulcēt Latvijas elektroniskās mūzikas producentus, bītmeikerus un citus entuziastus, lai kopīgi praktizētu uzstāšanās mākslu, dalītos pieredzē un dibinātu jaunas sadarbības iespējas.

Četru trešdienu garumā radošās vides Darbnīcā uzstājušies, savus stāstus stāstījuši un pieredzē dalījušies 26 mūziķi no Latvijas: JOON12, Vichys, MIU, Reinis Ribenau, Sakne, Palmgrauzis, MoreThanSilence, Makemake, Dj/dr fany face, Gustavs Strazdiņš, Antikvariāts, Noitro, Judzhen, LESSFUCC, Laukmetāls, Miseralist, Dj Monsta, Ironixx, Krish K, E:91, Pike Buzzin', ubisound, Dj Multilux un W3C. Kā īpaši viesmākslinieki performances snieza Rick Feds un TV Maskava.

Lielai daļai mūziķu uzstāšanās Treniņu Trešdienās bija pirmā uzstāšanās pieredze spēlējot tikai un vienīgi sevis radītu oriģinālmūziku.

“Atskatoties uz padarīto, var secināt, ka Latvijas elektroniskās mūzikas skatuve pēdējo gadu laikā ir krietni augusi - gan mūzikas kvalitātē, gan mūziķu kvantitātē. Aizvadītās Treniņu Trešdienas, un to apmeklētība arī no klausītāju puses, ir lielisks pamats tam, lai šāda veida pasākumi notiktu ar zināmu regularitāti un turpinātu stiprināt Latvijas elektroniskās mūzikas skatuves attīstību un savstarpējās saites. Dirty Deal Audio vēlas radīt vidi, kurā tam visam veiksmīgi attīstīties”,

stāsta Dirty Deal Audio vadītājs Kristaps Puķītis.

Paldies mūsu draugiem un atbalstītājiem - radošās vides telpai Darbnīca, īpaši tās saimniekam Ivaram Gansonam, enerģijas devai no Red Bull, spēcīgajam atbalstam no Kokmuižas alus un tehniskajam nodrošinājumam no Discomania.lv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!