Dīdžejs [Ex] da Bass izdod jaunu dziesmu

Raksta attēls - Dīdžejs [Ex] da Bass izdod jaunu dziesmu Publicitātes foto

05.01.2023

2023.gads Latvijas deju mūzikā iesācies ar jaunu labi zināmā pašmāju dīdžeja, pieredzējušā izklaides industrijas darboņa, pasākumu organizatora un EHR raidījumu vadītāja [Ex] da Bass radio singlu angļu valodā. Dziesmas Rising Up vokālās partijas uzticētas britu dziesminiekam Ian Janco jeb Ian J no Londonas.

Rising Up ir par jaunu sākumu un tiekšanos augšup gan pasaules atveseļošanās kontekstā, gan manā muzikālajā karjerā, jo šajā gadā esmu sev izvirzījis ļoti augstus mērķus. To galvenā vadlīnija ir sevis pilnveidošana gan muzikāli, gan kā dīdžejam – meklējot jaunus apvāršņus un izmantojot visas iespējas. Vēlos savā dzīvē arīdzan atbrīvoties no visa, kas man nesniedz prieku un gandarījumu, tostarp negatīvi noskaņotiem cilvēkiem. Šis būs mans divdesmit sestais gads izklaides industrijā, tāpēc ir jāturpina „apgreidoties”, un ir laiks izpētīt, līdz šim, vēl neatklātus plašumus. Lai šis gads mūsos rada piepildījuma sajūtu, dāvā spēju atšķirt būtisko no liekā un viegli atbrīvoties no tā!”, stāsta [Ex] da Bass.

Rising Up tapis arī futūristisks virtuālās realitātes lirikas video, ko ir veidojusi radošā Dween Video komanda.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!