Leģendārajam Latvijas klubu hitam par Rīgu iznācis 2024.gada pārlikums

Raksta attēls - Leģendārajam Latvijas klubu hitam par Rīgu iznācis 2024.gada pārlikums Publicitātes foto

22.01.2024

Latvijas top dīdžeja [Ex] da Bass viena no, visu laiku zināmākajām un starptautiski atzītākajām dziesmām ir singls “Riga Nights”. Jau 2009.gadā, kad iznāca šīs dziesmas oriģinālversija, tā izraisīja plašu rezonansi ne tikai Latvijā, bet arī ārpus robežām, turklāt dziesmas video klipu demonstrēja tādi tā laika mūzikas televīzijas smagsvari kā “MTV”, “VIVA”, “Muz-TV”, “1.Baltijas mūzikas kanāls” un citi.

Ir sācies 2024.gads, un [Ex] da Bass, ar lielu gandarījumu par paveikto, sāsta par šī patriotiskā Latvijas klubu hīta pārlikumu, kas 18.janvārī iznāk ierakstu kompānijas “Day Dose Of House”paspārnē.

“"Riga Nights” oriģināls iznāca pirms 15 gadiem. Jau tolaik tas bija pierādījums tam, ka pasaules klases deju mūzika top arī tepat, Latvijā. Pēc septiņiem gadiem izdevām jaudīgo 2016.gada versiju un, tā kā skaitlis 7, vairāk vai mazāk, ir veiksmīgs - 2023.gadā nolēmu, ka ievērojot tradīciju, vajadzētu vēl vienu dziesmas pārlikumu, kas visticamāk, būs pēdējais šī leģendārā Latvijas klubu hīta sāgā. Kāpēc singlu neizlaidām 2023.gada izskaņā? Dziesma bija gatava, bet radās nelieli sarežģījumi, turklāt mēs neesam Mariah Carey vai kāds cits no Ziemassvētku dziesmu grandiem, ar kuriem, apzināti, gribētos cīnīties par vietu radio pleilistēs svētku laikā un gada izskaņā. Janvāris likās piemērotāks, tādēļ, dāmas un kungi – sagaidiet “Riga Nights 2024”, dziesmu, kas tapusi piedaloties uzreiz diviem vokālistiem – britu dziedātājam Ian Brearley, kurš ir dzirdams visās “Riga Nights” versijās, kā arī talantīgajai vokālistei Sydney Jo Jackson, kura ir nominēta “FHM 2023 Awards” kategorijā “Best Vocalist”” skaidro [Ex] da Bass. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!