DigiTop100 31.nedēļa – latviešu nedēļa

Raksta attēls - DigiTop100 31.nedēļa – latviešu nedēļa Ekrānšāviņš no video

07.08.2018 / Parmuziku.lv

Pagājušās nedēļas DigiTop100 novērojamas ļoti nelielas izmaiņas, bet būtiskākais - vietējo singlu un kopējo albumu topu pirmās vietas paliek latviešu mūziķiem un grupām.

Anša un Kristīnes Pāžes dueta “Zemes stunda” joprojām ieņem pirmo vietu vietējo singlu topā, kam seko Prāta Vētras “Ogles” un Bermudu Divstūra “Roku okeāns”.

Arī albumu sadaļā viss tāpat, kā pāgājušo nedēļ: pirmais ir zēns ar skārda bungām, otrais Dreika Skorpions, bet trešajā vietā kolorīti traģiskā jaunieša XXXTENTACION “?”.

Kopējā singlu sadaļa ir vienīgā, kur šonedēļ novērojamas kādas būtiskas izmaiņas. Lai gan virsotne joprojām pieder Drake dziesmai “In My Feelings”, otrajā vietā pakāpies Dynoro,Gigi D'Agostino ar “In My Mind”, bet trešo vietu, pakāpjoties par 14 (!) pozīcijām, ieņem 6ix9ine (feat. Nicki Minaj & Murda Beatz) ar “FEFE”.

Pilns topa saraksts pieejams DigiTop100 mājaslapā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!