DigiTop100 32.nedēļas vētra

Raksta attēls - DigiTop100 32.nedēļas vētra Ekrānšāviņš no video

10.08.2018 / Parmuziku.lv

Šonedēļas DigiTop100 viennozīmīgi pieder Prāta Vētrai – grupas dziesmas aizņēmušas vairāk nekā pusi no vietējo singlu topa sadaļas.

“Ogles” (2.vieta), “Pašu dārgāko” (4.vieta), “Par to zēnu, kas sit skārda bungas” (5.vieta), “Šokolādes saldējums” (6.vieta), “Tevis dēļ” (7.vieta), “Paralēles” (10.vieta)… Var vien pibilst, ka pirmo vietu joprojām saglabā Anša un Kristīnes Pāžes duets ar “Zemes stundu”.

Prātnieki joprojām dominē arī albumu sadaļā, kur pirmo vietu ieņem “Par to zēnu, kurš sit skārda bungas”. Pamainījušās ir nākamās divas pozīcijas, kur otro vietu ieņem topa jaunpienācējs Travis Scott ar “ASTROWORLD”, trešajā vietā nobīdot Drake “Scorpion”.

Tas pats Traviss Skots kā jaunpienācējs pamanījies ierindoties kopējo singlu sadaļas 6. vietā (“Sicko mode”) un 4.vietā (“Stargazing”), savukārt pagājušās nedēļas pirmā un otrā pozīcija apmainījušās vietām, proti, Drake “In My Feelings” ir otrajā, bet Dynoro,Gigi D'Agostino ar “In My Mind” pirmajā vietā.

Pilns topa saraksts pieejams DigiTop100 mājaslapā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!