DigiTop100 33.nedēļa – Zemes vētra?

Raksta attēls - DigiTop100 33.nedēļa – Zemes vētra? Kolāža no publicitātes foto

17.08.2018 / Parmuziku.lv

Ar nelielām pārmaiņām, bet klusām cerībām aizritējusi DigiTop kārtējā nedēļa, kurā turpina dominēt Ansis un Prāta Vētra.

Redzot vietējo singlu sadaļas stabilitāti pēdējo pāris nedēļu laikā, rodas iespaids, ka nedēļa pa nedēļai, nots pa notij un kaut kādu kopdarbu var gaidīt no līderiem Anša & Kristīnes Pāžes (“Zemes stunda”: 1.vieta) un šodienas Mežaparka pārvaldītājiem Prāta Vētras (“Ogles”: 2.vieta, “Par to zēnu, kas sit skārda bungas”: 4.vieta, “Pašu dārgāko”: 5.vieta). Kaut kur visam pa vidu ir arī Bermudu Divstūris, kā arī Dons un Ozols, bet… Prāta Vētra ft. ansis un Kristīne Pāže – jau izklausās labi, vai ne?!

Albumu kopējā topā gandrīz bez pārmaiņām, jo vienīgā kustība ir XXXTENTACION albumu “?” un “17” virzība par vienu vietu uz leju (attiecīgi 5. un 6. vietā) un Post Malone “beerbongs & bentleys” kāpiens par 2 pozīcijām, ierindojoties 4.vietā.

Kopējo singlu sadaļā vienīgā stabilitāte vērojama pirmajā vietā, kur joprojām atrodas Dynoro,Gigi D'Agostino ar “In My Mind”. Gandrīz visas pārējās kompozīcijas pavirzījušās uz augšu, ko var aplūkot DigiTop100 mājaslapā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!