Dona īpašais koncerts - “Ceļojums Laikā”

Raksta attēls - Dona īpašais koncerts -  “Ceļojums Laikā” Publicitātes foto

18.08.2021

Vēl šī gada rudenī, 22. oktobrī Dons uzstāsies Koncertzālē "Palladium" ar īpašu koncertprogrammu "Ceļojums Laikā", kurā būs dzirdamas dziesmas no mūziķa jaunākā studijas albuma “Tūrists”, kā arī pašas populārākas dziesmas no Dona iepriekšējiem albumiem.

“Ir pagājis neplānoti ilgs laiks, kad pēdējo reizi bija iespēja tikties ar klausītājiem klātienē. Ar nepacietību gaidu oktobri, kad būs iespēja atkal kāpt uz skatuves,” komentē Dons.

Dona jaunākais studijas albums “Tūrists”, tika izdots pagājušā gada novembrī. Tajā ir apkopotas 10 dziesmas, kuras atspoguļo mūziķa jaunākos iespaidus dzejā un mūzikā.

Biļetes iespējams iegādāties www.ekase.lv un t/c Spice informācijas centrā.

Koncerts ir plānots apmeklētājiem tikai ar derīgiem Covid-19 sertifikātiem, kas apliecina vakcinācijas pret Covid-19 vai vīrusa pārslimošanas faktu.

Ieeja pasākumā no 12 gadu vecuma.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!